Co w domach gwiazd interesuje nas najbardziej?

Często mówi się, że życie gwiazd interesuje nas w takim stopniu, iż niedługo będziemy zaglądać im do lodówek. Prawdopodobnie jednak gwiazdorskie posiłki nie są tym, co interesuje nas najbardziej.

Czego najchętniej poszukujemy na plotkarskich portalach? W myśl znanego powiedzenia, jeśli niewiadomo, o co chodzi, to z pewnością chodzi o pieniądze. Zarówno w sieci, jak i w różnego rodzaju gazetach możemy znaleźć mnóstwo rankingów odnoszących się do zarobków gwiazd.

Który z aktorów otrzymuje najwyższą gażę? Który z nich porusza się najnowszym samochodem? A który może pochwalić się najbardziej kosztownym domem? To właśnie tego rodzaju tematyka najbardziej interesuje stałych bywalców plotkarskich portali. Mieszkania stanowią wyjątkowo interesujący temat, ze względu na to, że własne M dla większości czytelników stanowi wyłącznie niedoścignione marzenie.

Choć to przykre, w komentarzach pod tego rodzaju artykułami możemy znaleźć mnóstwo komentarzy, a większość z nich przepełniona jest jadem. Nie da się ukryć, że często wypełnia nas zazdrość związana z faktem, iż oprócz sławy i ciekawego życia gwiazdy mają również sporo pieniędzy na spełnianie swoich marzeń.