Dom sławnej aktorki

Mieszkanie czy dom może pełnić różne funkcje. Dla jednych to przede wszystkim miejsce odpoczynku, do którego mogą wrócić po ciężkim dniu pracy. Dla innych pracownia, w której mogą odkrywać swoje talenty i rozwijać skrzydła. W niektórych przypadkach dom stanowi rodzaj azylu, w którym można schronić się przed światem.

Jednak aktorka Małgorzata Potocka przypisuje swojemu domu wyjątkową funkcję – określa go jako antydepresyjny. Nie da się ukryć, że wnętrze jej posiadłości jest wyjątkowo energetyczne. Ściany salonu i sypialni utrzymane są w czerwonych i pomarańczowych barwach. Interesujący salon został utrzymany w meksykańskim klimacie.

Znajdziemy tu oryginalny fotel w cętki, który stanowi nie tylko ciekawą ozdobę, ale także rodzinną pamiątkę jeszcze z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Na przytulność salonu mocno wpływa fakt, że na ścianach można zobaczyć tu mnóstwo pamiątkowych fotografii i obrazów. Małgorzata Potocka nie ma zamiłowania do zwyczajnych przedmiotów, rodem z katalogów. Wiele przedmiotów znajdujących miejsce w jej domu stanowi pamiątki po członkach rodziny.

Niektóre zaś zostały własnoręcznie stworzone lub wyszperane na rozmaitych targach staroci.