Domy kanadyjskie

Do niedawna, kiedy decydowałeś się na budowę lub kupno domu, całkowicie jasne było, zostanie on wybudowany w tradycyjnej technologii. Jednak świat idzie do przodu, a my coraz chętniej przekładamy zagraniczne rozwiązania na polskie realia. Właśnie dlatego popularność na rynku nieruchomości zyskują domy kanadyjskie.

Co to takiego? Są to dość specyficzne budynki, stawiane na bazie drewnianego szkieletu. Ściany skonstruowane są z wielowarstwowych płyt, wykazujących wysokie zdolności izolacyjne. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim szybkości ich budowania – wszystkie prace da się wykonać w ciągu kilku tygodni, podczas których ekipa mieszka w budowlane kontenery wynajem kontenerów Białystok na wynajem.

Są także tańsze w budowie od domów tradycyjnych, więc świetnie sprawdzają się w warunkach zastoju na rynku nieruchomości. Jeśli zdecydujesz się na dom zbudowany w technologii kanadyjskiej, powinieneś bardzo dokładnie przemyśleć wybór odpowiedniej firmy. Aby dom był bezpieczny i energooszczędny, powinien zostać wykonany przez profesjonalnie wykwalifikowany zespół.

Co więcej, ogromne znaczenie ma jakość wykorzystanych w trakcie budowy materiałów. Dobrze skonstruowany dom kanadyjski jest równie trwały, co ten tradycyjny, murowany.