Jak mieszkają sławni piłkarze?

Piłka nożna w Polsce jest wyjątkowo popularnym sportem. Choć rzadko odnosimy w tej dziedzinie sukcesy, można uznać, że w głowach Polaków uznawana jest za swojego rodzaju sport narodowy.

Nie sposób nie zauważyć, jak wielu chłopców już od najmłodszych lat z zaangażowaniem oddaje się treningom, by w przyszłości zostać sławnym piłkarzem. Nic dziwnego również, że interesuje nas, jak wyglądają mieszkania gwiazd sportu.

Gdyby zajrzeć do apartamentu Radosława Majdana, polskiego bramkarza, można by stwierdzić, że znani sportowcy mieszkają bardzo nowocześnie. Obydwa poziomy jego apartamentu zostały zaprojektowane tak, by wyglądać bardzo futurystycznie.

Wchodząc do mieszkania, zostaniemy zewsząd otoczeni natłokiem błyszczących powierzchni. Plotka głosi, że na pierwszym spotkaniu z projektantami Radosław Majdan pojawił się z iPadem, komunikując w ten sposób, że cały jego apartament ma błyszczeć dokładnie tak, jak obudowa tabletu.

Jak łatwo się domyślić, w domu gwiazdy sportu nie może zabraknąć miejsca na ekspozycję nagród i trofeów. W domu Radka Majdana miejsce na nie znalazło się przy schodach.

Każdy, kto chce się dostać na piętro, ma okazję podziwiać dokonania pana domu.

www.klubbadmintona.pl