Austria

Austria położona jest w Europie Środkowej, federacja dziewięciu krajów związkowych – landów. Gospodarka rynkowa narzuca podatki, które stanowią 43% PKB.

Austria to przede wszystkim miejsce dla turystów, ale również miejsce, w którym bardzo rozwinięty jest handel. Austria to podobnie jak Niemcy kraj, w którym jest porządek nie tylko ten w dosłownym słowa znaczeniu, ale również we wszystkich innych kwestiach.

Jeśli zajmują się produkcją czekolady to jest ona wykonywana z najlepszych produktów, które mogą być przykładem dla innych. Bardzo wiele produktów austriackich ściąganych jest do Polski a wszystko właśnie, dlatego, że nie są one mieszane z innymi tańszymi produktami.

Austria to miejsce, w którym każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, dla osób czynnych nielubiących nudy – góry, w których można urządzić sobie spacerową przechadzkę, ale i miejsce, w którym mogą wspinać się ci najbardziej doświadczeni. Wiedeń olbrzymie wesołe miasteczko, na które trzeba zarezerwować cały dzień i tak można by wymieniać wszystkie urocze i historyczne zakątki tego kraju.

www.wadowice.malopolska.pl