Burberry

Burberry to brytyjski dom mody, założony w 1856 r. przez Thomasa Burberry’ego,.To jedna z najbardziej ekskluzywnych marek, która posiada wielką historię szyła zaś płaszcze dla żołnierzy do dziś ich charakterystyczną cechą jest trwałość, wytrzymałość oraz elegancki wygląd.

Burberry skupia się na najbardziej wysublimowanych gustach. W swojej kolekcji posiada odzież wierzchnią, odzież, garnitury, obuwie, torebki, dodatki oraz kosmetyki. W wielu krajach są sklepy oparte na współpracy franczyzowej są zaopatrywane przez właścicieli sklepów, którzy wybierają dla swoich klientów kolekcję w Londynie.

W Burberry wszystko musi być idealne zaczynając od wszystkich oferowanych produktów kończącą na obsłudze klienta, która jest nawiązywana w sposób niekonwencjonalny tak jakby relacja między kimś bliskim. Wszystkie salony bez względu na kontynent, kraj, miasto wyglądają podobnie żaden nie może odbiegać rażąco od pozostałych. Na każdy sezon organizowane są pokazy mody, ubrania, które noszone są przez modeli oraz modelki jest możliwość zakupienia za odpowiednio oczywiście wyższą cenę.

studia.poradnikedukacyjny.waw.pl