Love Story na Wieży Eiffla

Francja to Paryż, Paryż to miasto miłości – i raczej nikt temu nie zaprzeczy. Od lat, zaraz obok Włoch, Francja figuruje jako najbardziej romantyczne państwo świata. Stolica jest najczęściej wybieranym przez zakochanych miejscem – na jednodniowe wycieczki, romantyczne weekendy lub dłuższe wakacje.

Bo będąc w Paryżu, spędzisz bardzo romantyczne wakacje – klimat i otoczenie znacznie Ci w tym pomogą. Paryż to miasto bardzo nowoczesne, ale i czasem masz wrażenie, że czas zatrzymał się tu w miejscu, kilka wieków temu. Ciasne uliczki, przechodnie z zakupami, zakochani trzymający się za ręce.

Zieleń, błonie i place pełne oderwanych od współczesności artystów. To wszystko nadaje mu niepowtarzalnego klimatu. W Paryżu znajdziesz niezwykły most miłości, na którym zakochani wieszają kłodki z własnymi inicjałami.

Ten zwyczaj pojawia się dziś w wielu innych miastach, także w polskich. I Pola Marsowe – stąd najpiękniej widać cudowną Wieżę Eiffla. A jeśli o wieży mowa – trzeba się na nią wybrać! To tu często zakochani zaręczają się.

W Paryżu możesz spędzić wakacje życia, a każdy dzień będzie romantyczny.